2. ročník mezinárodní konference SCFF24

14. 5. 2024 - 16. 5. 2024
 Univerzitní Aula: UA2
From Smart City to Smart Factory for Sustainable Future

Druhá mezinárodní konference SCFF24 je organizována pro výzkumíky, experty a studenty. Umožňuje sdílet výzkum, vynálezy a vize budoucnosti v rámci konceptu “From Smart City to Smart Factory for Sustainable Future”  z pohledu multioborové problematiky.

Cílem konference je poskytnout účastníkům s různými odbornými znalostmi příležitost setkat se a sdílet své znalosti, převratné nápady a řešení stávajících problémů, které nám brání v pokroku směrem k modernějšímu a udržitelnějšímu životu s využitím technologií. Konference usnadňuje vzájemnou výměnu zkušeností a navázání dl

ouhodobé mezinárodní spolupráce. Rozsah konference zahrnuje diskuse o inovativních a udržitelných technologiích, řešeních a rámcích pro aplikace nejmodernějších technologií pro chytrá města a chytré továrny.

Zaměření
Konference zahrnuje nejen níže uvedená témata, která přispívají k využití technologií v chytrých městech a chytrých továrnách pro udržitelnou budoucnost. Cílem je podpořit inovativní výzkum a práce v oblasti aplikovaných věd, technologií, inženýrství a managementu. Účastníci se mohou publikovat v rámci následujících oblastí:

Oblast 1 – Smart Factory, Non-Conventional Manufacturing, Materials Science, Simulation, Robotics, Automation, Autonomous Driving, Digital Twin, Smart Electronics, Internet of Things, Wireless Communication.
Oblast 2 – Artificial Intelligence, Machine Learning, Cloud Computing, Cyber Security, Network Analysis, Big Data, Data Visualization, Blockchain, Metaverse.
Oblast 3 – Smart Economy, Industrial Management, Mathematical and Simulation Model, Digital Transformation, E-commerce, Business Intelligence, Economics, Political Economy, Management, Logistics.
Další podrobnosti ohledně podání článku zde nalést zde: Informace podání článku

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 8. 3. 2024
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 346 - Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie
Kontaktní osoby:  Ing. Jiří Hajnyš, Ph.D.
Garantující útvary:  346 - Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie