11. mezinárodní vědecká a odborná konference TEAM 2024

10. 9. 2024 - 13. 9. 2024
 Univerzitní Aula: UA2
Objevte své badatelské příležitosti při oslavě 70. výročí založení Katedry obrábění, montáže a strojírenská metrologie na Fakultě strojní VŠB-TU Ostrava

TEAM 2024 představuje vysoce kvalitní výzkum s důrazem na charakterizaci materiálů po obrábění konvenčními i nekonvenčními technologiemi, rychlé prototypování s ohledem na nové materiály a biomateriály se specifickými mechanickými vlastnostmi. Monitorování stavu, průmyslová automatizace a různé výrobní procesy, jako je svařování, odlévání a lisování, integrita materiálu po zpracování, stejně jako tribologie, lékařské inženýrství a bioinženýrství, jsou jen některá z diskutovaných témat.

Inspirujte a publikujte – Vaše originální příspěvky jsou vítány. Ve speciálním čísle vědeckého časopisu MM Science Journal je zaměřený výzkum na výrobní technologie a inženýrství. MM Science Journal je indexován v prestižní citační databázi Scopus, v citační databázi Ebsco a v citační databázi Web of Science.

49.830799N; 18.162804E
Vloženo: 12. 3. 2024
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 346 - Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie
Kontaktní osoby:  prof. Ing. Sergej Hloch, Ph.D.
Garantující útvary:  346 - Katedra obrábění, montáže a strojírenské metrologie