Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Zabýváme se návrhem a konstrukcí prototypů zahrnujících jednotlivé díly i složitější celky, jako jsou různá zařízení či mechanismy. To vše od prvotního návrhu, přes CAD model, výrobní dokumentaci, až po výrobu vzorků či prototypu.

Ať už se jedná o jednotlivý díl, část vašeho stroje, nebo celé zařízení, či mechanismus. Zabýváme se kompletním návrhem funkčních celků a tvorbou originálních a inovativních řešení v oblasti mechaniky a strojírenství. Tato řešení pak zpracováváme a dodáváme ve formě 3D modelu, nebo výkresové dokumentace.

K výše uvedeným činnostem používáme software Dassault Systemes, 3D Systemes a další. Zajistíme pro vás různé typy pevnostních analýz nebo praktických destrukčních i nedestruktivních zkoušek.

Konstrukční a návrhové práce

Pro konstrukční práce používáme běžné CAD aplikace a k nim nově přidáváme možnost spojení jejich možností s aplikacemi pro tvorbu generativního designu nebo využití topologických optimalizací.

Realizujeme kompletní vývoj nového výrobku od nápadu či skici až po dodání finálního prototypu. K prototypování používáme především aditivní výrobu v podobně 3D tisku kovů nebo plastů na strojích EOS, Renishaw a Trumpf. Pro naše zákazníky běžně prototypujeme také CNC obráběním na strojích DMG Mori.

Jak začít spolupráci na projektu?

Nejste si jistí, zda vámi požadovanou službu poskytujeme? Nevadí, kontaktujte nás a společně nalezneme způsob realizace vašeho nápadu či výrobku. Díky našemu technologickému zázemí jsme totiž schopni dodat velmi široké portfolio služeb v oblasti řešení konstrukčních nebo vývojových problémů. Po úvodní konzultaci navrhneme řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům.

Jste malá nebo střední firma a obáváte se finanční náročnosti projektu?

Jsme tu právě pro vás. V případě malých a středních firem máme možnost vám s financováním vašeho projektu pomoci, třeba pomocí inovačních voucherů.

Spolupracujeme nejen s univerzitními ústavy a centry, ale také s řadou soukromých firem. Pokud pro vás nebudeme schopni nic udělat, tak vás velmi rádi nasměrujeme alespoň tím správným směrem k některému z našich ověřených partnerů.

3d-modelovani.jpg

Zaujala vás tato služba? Kontaktujte nás.

Ing. Jakub Měsíček, Ph.D.

Ing. Jakub Měsíček, Ph.D.

3D modelování a optimalizace